facebook

Aktualności

Gosia i Radek

Ślub Gosi i Radka to piękna uroczystość która odbyła się upalny pierwszo majowy weekend Kościele św Anny w  Kijanach.  Od samego początku z humorem i uśmiechami na twarzy dotarliśmy do http://restauracjaimperium.pl/ gdzie bawił do samego rana zespół http://maestroband.pl/. Poniżaj kilka zdjęć z świetnie zorganizowanej uroczystości. ;) 

Piękny ślub i wesele zimową porą

18 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pięknej uroczystości ślubu Kamili i Marcina, która odbyła się  w Kościele św. Ignacego Loyoli w Niemcach.  Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu http://vesaria.pl/offer/wesela/ w Lubline a doborowe towarzystwo nie schodziło z parkietu dzięki Zespołowi  http://hilo.com.pl/.

Przedszkolaki gotują 5

Tym razem dzielne przedszkolaki piekły przepyszne kruche pierożki z warzywami. Miejsce akcji jak zwykle Restauracja Country Łuszczów w rolach głównych przedszkolaki z niepublicznego przedszkola Aniołek. Poniżej przedstawiamy całe gotowanie w kilku zdjęciach.  

Koncert Łukasz Jemioła Trio

12 lutego MIeliśmy okazję uczestniczyć w Walentynkowym koncercie Łukasza Jemioły. A wszystko to w restauracji Country Łuszczów. Kameralna atmosfera, przesmaczne dania i doborowa atmosfera umilały nam pracę a mały jej procent można zobaczyć poniżej ;)

Studniówka ZSRCKU Kijany

A tak na studniówce bawiła się przyszli maturzyści z Kijan. 

Przedszkolaki gotują

Anielskie Kuchcikowo w Country czyli co mogą ugotowac przedszkolaki.